שבע= בית ומטרה-נפש ונשמה


, כשם שאלוהים ברא את העולם בשבעה ימים כך ברא את האדם עם שבעה כוכבים- שבע הוא מספר חשוב הוא מורכב ממבנה בסיסי יציב של ארבע רגליים ועוד מבנה של שלוש --משולש שחיצו פונה כלפי מעלה אל השמיים ממש כמו בית

הבית הזה מורכב משבע ספירות חשובות שכל אחת מהן היא היבט בחיים שלנו שעוזר לנו

השמש- השראה ופעולה תמידיים לכן מביאה ביטחון וכוח

. הירח -האגו שלנו, ה"אני הנפרד" ולכן זקוק לביטחון וחברה וגמישות

ונוס היא הערכה עצמית ונחת מעצמנו ,מה שיספק את צרכינו בהרמוניה

מרס נותן לנו כוח,הגיון, והישרדות

מרקורי אפשרויות להגשמה, כישרון יכולת לתקשורת

שבתאי פוקוס בחיים דרך גבולות , סבלנות ועמידות

יופטר אמונה ופתיחות

המנהלים הראשונים של הבית שלנו הם השמש והירח- המוח

שמש- הנשמה

השמש היא הנשמה. היא במרכז מאירה את כל החלקים שבנו. היא מזינה ומחייה

היא אור החכמה והכוח. בעזרתה אנחנו יכולים לוותר או להקריב את כל מה שנדרש כדי לצמוח ולהתחזק

השמש היא המקור ליצירה למשל ילדים הם היצירה הראשונית והטבעית של השמש ואם לא ילדים אז יצירה אישית אבל יצירה שנותנת לנו משמעות. שמש היא השמחה בראשה של ריילי מהסרט "הקול בראש" ,היא המרכז חזק ובוער ואופטימי שנותן כוח., האינטלגנציה הכי גבוהה שלנו וההשראה שבאה ממנה, הרצון לעשות לפעול ולהצליח! היא עבודה, פעילות, עשייה, תחרותיות,אצילות ויושר, דאגה לכולם. שמש לא תרמה אלא תעמוד ביושר בהבטחות שלה- כזו הנשמה.

אבל אנחנו מנהלים איתה מאבקים לא מעט פעמים כשאנחנו מוותרים לעצמנו, לא מבטאים את הייחודיות שלנו ולא מביאים את עצמנו לביטוי מלא ,אז השמש שלנו מאחורי העננים והיום שלנו גשום.

הנשמה תמיד תנצח במאבק? לא. לא תמיד. לא תמיד אנחנו מביאים את עצמנו לבטא את כל הפוטנציאל שלנו שהוא מטרת השמש והנשמה . לא הכל מואר אצלינו ,לא תמיד אנחנו מרגישים כמו מלך שיש לו ממלכה. הרבה פעמים לשמש על אף היותה הסופרמן שבנו אין מיקום מוצלח במפה למשל היא מתמודדת עם תקשורת לא מפרגנת,( מרקורי) או נאלצת להילחם בסביבה או בתחושה של חוסר ערך (ונוס) או היא מוגבלת על ידי שבתאי בכל מיני דרכים :אין לי זמן, אין לי ביטחון. המאבקים הפנימיים שלנו וגם החיצוניים יכולים להסתיר אותה. בכלל, האופי של השמש לפעמים כל כך מנוגד לחלקים אחרים שבנו העייפים או עצלנים, הפחות יפים ואציליים שגם כשמטרת הנשמה להביא אותנו לידי ביטוי פנימי ייחודי, יש מצבים שאנחנו פשוט לא מאמינים שזה אפשרי למרות שכל אחד תמיד היה רוצה להרגיש מיוחד בדרכו.

ירח- הנפש - הנפש שלנו היא המשלים הראשון בדמות הירח. הנפש היא גמישה, רכה, ,אינה מפיצה אור מסנוור או צורב, היא חגה סביב השמש ומקבלת את אורה. הנפש מקבלת כוח הנשמה בדיוק כמו הירח לפעמים הנשמה שלנו חזקה ולפעמים הנפש. יכולת הקבלה וההכלה, היכולת להתאים את עצמינו למצבים חברתיים בעולם, הנפש שלנו היא הצורך בחברה וחברים.

שמש וירח הם האונה השמאלית והאונה הימנית של המוח שלנו איתם אנו מנהלים את חיינו. ובונים את הבית יחד עם כל שאר הכוכבים

Featured Posts
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    מפה אסטרולוגית, מפת כוכבים אישית, ניתוח עתיד, גופנפש אסטרולוגיה ,הילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש, ייעוץ והכוונה ,עתידות, לימודי אסטרולוגיה כוכבים,מזלות   

 

​