לכל אחד תיקון משלו

 

 

הכוכבים הם כוחות אשר מושכים אותנו לכיוון מסוים אבל בחיי היומיום וכשמתבוננים בהם הם בעצם רק מראה פשוטה אשר משקפת לנו את מעשינו, כוח המשיכה שלהם אינו מורגש כלל ונדמה שתמיד הבחירה בידינו.

בסופו של דבר תמיד נוכל למצוא בתוכינו את  מצב הכוכבים שלנו ללא הצורך להאשים את הכוכבים. להשתמש בהם כמראה ולא כגורם אלא כדרך מעולה להתבונן בחיינו ובכיוון שאנו בוחרים בו.

אנחנו נפש שגרה בתוך גוף, אנחנו דיירים של בית עם הרבה חלונות. לא מכל חלון נוכל לראות היטב.

החלון הכי מעורפל דרכו לא ניתן לראות דבר הוא התיקון שלנו.

 

אנחנו נמשכים אליו כמו אל קסם, סקרנים. את הנופים האחרים כבר ראינו, מיצינו ואנחנו , רוצים להמשיך הלאה לשנות  למשהו חדש  . החלון המעורפל שלנו הוא התיקון , לא כי הוא מעורפל אלא כי הוא בחוסר שימוש ומוזנח, הגיע הזמן לנקות. תיקון הוא זמן עבודה , מצב לא רגיל בו גם אם אנו פועלים כראוי דברים לא יזרמו כרגיל . זהו תיקון של הנשמה ועבודה קשה בשבילנו אבל אם נצליח נשמה מאושרת זה כל מה שאנו נזדקק לו אי פעם.

 התיקון  שיתרחש בסופו של דבר אמור להרחיב את הדעת שלנו על העולם ולאפשר לנו להגיע אל החופש שלנו. אנחנו יוצאים מהאזור הבטוח אבל לא יציב ומוסיפים עוד נקודת אחיזה, יוצאים  מהדיעות המוגבלות ולומדים מחדש.

 עלינו להיות מוכנים לצעוד אל החשיכה כדי להשיג שם את  לפיד האש ולחזור אתו הביתה.

תיקון הוא תמיד פנימי , כמו גורל, ואת המעשים והאירועים הגורמים להתרחשותו אנחנו חווים בעולם החיצוני:

למשל, תיקון ממזל טלה למזל מאזניים מספר סיפור של אדם שרוצה ללמוד להכיר את האינטואיציה שלו, את האש הפנימית שלו. הוא עצמו נולד עם הכישרון של חשיבה מאוזנת, מעצורים, הגיון, דואליות שיש להתחשב בה ועכשיו הוא רוצה להיות אחד יחיד ומיוחד אך לא בלי להתחשב אלא לשלב את שני הקצוות יחד. להיות אדם פועל יותר ופחות עסוק בניתוח וחשיבה. להתקרב לרגשות שלו. לא רק לפנות מקום לאחרים אלא לפרוץ דרך קדימה בעצמו, לגלות את עצמו , האצילות שבו, לאהוב את עצמו כמו שהוא אוהב אחרים.  רבות ההתרחשויות יכולות לגרום לזה לקרות. ואין ה מנה מה עוד יש במפה, הכל יהיה חייב להתאים את עצמו לתיקון כי הוא מכיל הכל.

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

  גלית  אסטרולוגיה וריפוי 0523-787075                 

כוכב אהבה, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש,ייעוץ והכוונה ,לימודי אסטרולוגיה,מפה אסטרולוגית,הורוסקופ אישי 

אסטרולוגית,  ,קארמה,,ייעוץ אישי

​