הילינג הוא ריפוי שתומך בגוף בזמן שהוא מתמודד עם מחלה או כאב. ריפוי טבעי כמו הילינג לא הורג את המחלה או עוצר אותה אלא מאפשר לגוף לטפל בה.

 

מחלה או מצב נפשי זה בעצם  אנרגיה או רגש בתוך הגוף שרוצה לצאת   , רגש לא נעים נוצר בדרך כלל  מאמונה לא נעימה  וממנה נוצרת מחלה.

 

הריפוי האנרגטי עוזר לאדם בזמן מחלה למצות את עצמה לגמרי ולצאת לתמיד כך  יוצאת האנרגיה אשר יצרה אותה כלומר המתח הנפשי : הפחד, הבדידות או הדי אן איי ההורי שלנו שעלינו לפתור . הילינג תומך בגוף בלבד כדי שיתמודד עם המחלה ואז" ייתן לה לצאת " הוא לא מעלים אותה זמנית כמו רוב התרופות אשר עוצרות את המחלה ומונעות אותה בדרך כלל .

 

מתח נפשי שלילי  יוצר מתח בגוף וממנו נוצרת  מחלה. גם כשלנו ממש טוב ,התת מודע שלנו שהוא כמעט יישות אחרת ויכול להכיל הרבה מאוד שליליות שבסוף תפגע בגוף. במקרים עמוקים יותר מדובר כבר בירושה מההורים שלנו או אבותיהם ואנו נושאים בדי.אן.איי שלנו את מה שהם לא יכלו לפתור. מתח נפשי  עלול אפילו לגרום למשהו גרוע  יותר אם סגרו לו את דרך המילוט מהגוף עם תרופות.

לא כולם יודעים מתי כבר אין ברירה וצריך לקחת תרופה, לכן מזון בריא קבוע, וריפוי טבעי חשובים.  שמירה טבעית קבועה על הגוף עוזרת מראש למנוע מצבי חירום רבים.

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    קואוצ'ינג,אימון אישי אסטרולוגיה והילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש,ייעוץ והכוונה ,לימודי אסטרולוגיה,מפה אסטרולוגית   

,קואוצ'ינג, אימון אישי,ליווי, תמיכה   יעוץ אישי

​