שבעת כוכבי הלכת מושכים אותנו יחד אתם. עד כמה נדע לזרום איתם ועד כמה נצליח לספק את עצמינו בכל כך הרבה דרגות? 

שבע מודעותיו של האדם! 

לאדם  שבעה דחפים אנושיים כשבעת כוכבי הלכת  שבגלקסיה. שבעה מרכזים עיקריים והם אלו שמניעים אותו . שישה כוכבים סובבים סביב השביעי שהוא השמש, המניע המרכזי. הכוכבים הם החלק המניע והחי ולא המזלות. הכוכב הוא מודע והמזלות הם התת מודע.

 

דמיין לעצמך שאתה שבעה אנשים בפנים. כל אחד עם הצרכים שלו והרצונות שלו.  

ככל שמטרות הכוכבים מתנגשות כך אנו מרגישים כמו ישויות נפרדות בפנים. ככל שהמטרות שלנו מתמזגות נרגיש יותר שלמים ויש קשת שלמה של דרגות קושי .

לכל כוכב מספר מטרות מרכזיות  שדומות לכל בני האדם ונוספות שהן שונות מאדם לאדם.

לכל כוכב אופי משלו בהתאם למבנה שלו ולמיקום שלו ( מרקורי, ונוס שבתאי וכו') ואופי נילווה כמו חבר טוב שמשפיע או אויב שמפריע אלו מחולקים אף הם ליסודות הראשיים שנותנים את האופי הראשוני.

דחף או צורך  מוגבר יוביל אותך להתנהגות מסוימת. צורך בפעולה בלתי נשלט למשל יגרום לך לעשות דברים רדיקליים  לחלוטין וחיינו מלאים  . דחף נגדי שמונע את התממשות הראשון הוא הקונפליקט המעניין והקשה של חיינו. בקונפליקטים שמתעוררים ומונעים מאיתנו מימוש תשוקות של כל צורך או דחף בנפרד. 

אבני היסוד של האדם והשפע שיש ליקום להציע.

תנועה ויצירה- שמש ,לאן אני מוביל את עצמי, כיצד אני מנהל את חיי  , מהי הממלכה שלי שאני המלך בתוכה?

ביטחון וקבלה- ירח, מה גורם לי להרגיש בטחון ונוחות. האם אני פתוח לקבלה מבחוץ , האם יש לי יכולת להשתנות עבור אלו. 

ביטוי והגשמה- מרקורי, איזה סגנון תקשורת יש לי , כיצד אני מבטא את עצמי ואת מה שאני רוצה, האם יש לי את היכולת להניע דברים קדימה ?

פתיחות ואמונה- יופיטר, במה אני מאמין, האם אני מסוגל להביא את הכי טוב מהמצב?  האם יש לי ראייה חיובית של חצי הכוס המלאה להמשיך הלאה?

יציבות והגנה - שבתאי, האם יש לי הגנות בחיי ? האם בניתי בית שאוכל להיות מוגן בתוכו? האם הגוף שלי מקום בטוח ? האם יש לי כוח סיבולת לא לסבול בחיים אלא לראות בהם מקום לצמוח?

ריפוי ואהבה- ונוס, האם הגוף שלי מרפא את עצמו אחרי פגיעה בקלות או בקושי? האם אני יודע לעשות בחירות בחיי שיעשו לי טוב ? האם אני מודע לכל שלכל דבר בחיים יש מחיר לשלם עבורו? 

אצילות ותיקון- מרס, החלק האצילי שבנו שרוצה לעשות טוב ולשרת מטרות לטובת כולם. דון קישוט והעלמה במצוקה. האם אני פועל לטובת כולם בשיתוף  פעולה? האם אני יודע לתקן מצבים קשים ? האם אני יודע לפעול בהגיון למען ההישרדות שלי ?   

  

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    מפה אסטרולוגית, מפת כוכבים אישית, ניתוח עתיד, גופנפש אסטרולוגיה ,הילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש, ייעוץ והכוונה ,עתידות, לימודי אסטרולוגיה כוכבים,מזלות   

 

​