הכוכבים המשפיעים- 23.8.20

יופיטר ,המגן הגדול, ינסה לטפטף לנו חיוביות ואופטימיות בשנה הקרובה בכל מה שקשור לכספים ובנייה יסודית אם לקחנו את המאמץ הנדרש. כל מזלות הגדי וכל מי שקריירה היא פוקוס חיים בשבילו איבד  ועובר אובדן בתחום. אבל שבתאי שהוא הצורך שלנו לבנות בטחון בחיים נמצא בשכונה. גם הוא במזל גדי ויכול לעזור לבנות משהו חדש אפילו אם לאט מאוד . מרס חסר הסובלנות בטלה והמתפרץ פוגע בו עדיין,וכיום זה התפרצויות הקורונה אבל כל פעולה נמהרת או לא אופיינית לנו מסכנת את הבנייה והביטחון . 


כירון נמצא בטלה- הפצע של החיים  ויהיה שם להרבה זמן. זהו מעגל חיים כל כך חדש כי טלה הוא נקודת האביב של גלגל המזלות. והאביב הוא כוח החיים עצמו, הפעם הוא התחיל עם פציעה וכמובן צורך בריפוי עמוק. כירון הוא  הפצע שלא עובר אף פעם אבל שבדרך יביא הרבה רצון טוב והצלחות קטנות אחרות. לא נוכל לרפא את המין האנושי ממחלות אבל תמד נתקדם בהבנת כוח החיים.


כוכב דור אחר שמזעזע את המערכת לשנים הקרובות ומוציא מאיתנו הרבה כישורים חדשים הוא אוראנוס. אוראנוס כוכב השמיים נמצא בשור מזל אדמה. הרבה דברים מתרחשים מתחת לאדמה, בסתר( גם הקוטרונה התחיטלה במיסתוריות רבה) , כשיעבור למזל תאומים הכל יהיה גלוי יותר ומדהים.. הרעיונות יעופו לאויר בקלות,והתפיסה האנושית של טוב ורע תעבור צמיחה  לאור מה שיתגלה.צמיחה בגילויים שקשורים לחשמל ותקשורת בעיקר גם תפיסת התקשורת עצמה כשנשתמש בה כדי להניע יותר ויותר בעיקר לילדים  עד שנתעייף אחרי שהגענו לשיא עם חיפוש אידיאלים וגם זו לא יהיה התשובה בעיקר כי אין תשובה אלא חיפוש תמידי.


כוכב הדור האחרון נפטון בדגים מזכיר לנו שחיינו באשליה של שליטה וחופש. נפטון וההקרבה האנושית קיימים עמוק במוחינו ואין פלא שפחד מקורונה גורם לנו להקריב אנשים בדרך. זהו השיעור של דגים והאחרון למעגל לפני שיעבור לטלה. נפטון בטלה יכול לגרום לבהלה המונית בתת מודע כי המקריב הגדול מקשה עלינו לפעול ולהרגיש טוב עם עצמינו והפעם להקריב אותנו.  אבל התהליך כמו תמיד מאוד איטי והוא מגיע אחרי שכירון כבר מטפל בטלה, מודעות וכוח עצמי,  ומלמד אותנו את שיעור הריפוי ברמה גבוהה יותר. 

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    מפה אסטרולוגית, מפת כוכבים אישית, ניתוח עתיד, גופנפש אסטרולוגיה ,הילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש, ייעוץ והכוונה ,עתידות, לימודי אסטרולוגיה כוכבים,מזלות   

 

​