מה את יכולה לדעת על הגבר שלך

אישה רגועה כשיש לה גבר מבין ואוהב ונכון לעזור לה ולטפל בה כשהיא צריכה , כמו למשל בהריון,גידול ילדים ועוד.

 

יופיטר הוא סמל לפתיחות וקבלה כולל כסף במפה האסטרולוגית  לכן הגבר של  האישה במפה הוא יופיטר, או הצד הגברי שלה. כוכב האמונה והחכמה,והשמחה  שנובעת משני אלה יחדיו. 

לכל אישה ישנם מספר כוכבים גבריים במפה כמו שמש למשל שבדרך כלל תייצג קודם את  אבא , האהבה הראשונה שלה, הסמכות, הגבריות. יש גם את כוכב מרקורי , כך למשל אם אישה תכיר את בן זוגה בתקופת מרקורי הגבר שלה יהיה איש מוכשר ביותר ובעל יכולות גבוהות  תקשורתיות במיוחד.

אבל יופיטר הוא כוח מניע עמוק בתוכנו שמפעיל כמעט הכול , הוא האמונה שלנו בחיים , הביטחון, גם הכסף והשפע והוא תמיד מייצג את האמונה בכוח המעשה ,אופטימיות ונתינה. מצבו של יופיטר במפה יראה איזה גבר צפוי לה ואיזה דברים ייתכן ויפריעו לה מלהנות ולחוש סיפוק מזוגיות

הירח- עד כמה האישה פתוחה לקבל ביטחון  ואהבה

הירח אצל אישה מסמל את הנשיות שלה ואת תחושת הביטחון שלה. הוא  היכולת שלה לסמוך על עצמה ועל החיים. הוא האמהות שבה, הנקה והזנה,  ירח חזק הוא החוש השישי  שלה  , היכולת שלה לזרום עם שינויים ולהשתנות .

כדי לתת אמון בבן הזוג  ולסמוך עליו צריך לסמוך על עצמינו ועל החיים עוד קודם.

אם הירח אינו בעל אמונה בחיים עצמם גם אם האישה פוגשת גבר עם יופיטר טוב הירח עלול לפגוע המערכת כי האישה לא תדע לקבל את זה.

לכולנו ירח ויופיטר. כולנו מאמינים במשהו וכולנו מנסים לזרום עם החיים. ההבדל הוא באיכות. בסגנון ובדרך 

כמו שכל ירח הוא שונה מאישה לאישה באופיו וחוזקו 

 

אסטרולוגיה עוזרת לנו להבין  אם הזוגיות מתקשה כי איני נותן אמון בחיים  או כי אין בינינו התאמה , איפה אני לוקח אחריות על הצלחת הזוגיות   שלי?

בסדנה נכיר את יופיטר והירח האישיים,  הסדנה מגבירה את המודעות העצמית ואת המודעות לבן הזוג. מה מפריע ליופיטר ומהו הירח האישי. ניתן לסכם במדיטציה עמוקה לשינוי.

 

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    קואוצ'ינג,אימון אישי אסטרולוגיה והילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש,ייעוץ והכוונה ,לימודי אסטרולוגיה,מפה אסטרולוגית   

,קואוצ'ינג, אימון אישי,ליווי, תמיכה   יעוץ אישי

​