שמי גלית, מתגוררת בשדמות דבורה גליל תחתון, עוסקת, לומדת וחוקרת את אנרגיית גוף האדם, אסטרולוגיה והילינג  משנת 2000. 

משלבת קריאה אסטרולוגית של הכוכבים האישיים עם קריאה אנרגטית של  הגוף, ההילה, והתת מודע.חיה לפי אורח חיים של גוף נפש כלומר הבנת הנפש על יד הגוף וההפך.

משלבת אסטרולוגיה הודית קרמתית עם אסטרולוגיה מערבית .

 

מאמינה שניתן לרפא את הגוף בעזרת המוח אך לשם כך חייבת להיות מיומנות גבוהה ועבודה קבועה שלנו על הבנת הגוף נפש שלנו. כמובן שיש מצבים בהולים שבהם הגוף נפגע כמו תאונות ותמיד נשתמש ברפואת חירום.

 

החלטתי לשלב מפת כוכבים אישית  עם  הילינג בדרך שבה אני הכי מאמינה וזה שהגורל משאיר לנו הרבה עבודה אחרי כל בחירה. אנו בוחרים ומתקנים כל פעם מחדש ובכך מפתחים את המודעות שלנו ומגלים את העצמי המלא שלנו.

כאשר מפה אסטרולוגית מצביעה על מוגבלות מסוימת או גורל מסוים אני מרגישה את ההד בתוך הגוף כהילרית ויודעת שיש מה לעשות תמיד - לרפא את הכאב. עשייה שאינה  משנה את השיעור שלנו או את התיקון  אלא היא חלק ממנה ומלמדת אותנו שיש כוח נוסף ביקום מלבדנו  .

יש לנו מאגר תכונות, כישורים, יכולות ופגמים והם הגורל. מה נעשה אתם תלוי בבחירה שלנו והיום יש כל כך הרבה אפשרויות.

איך למדתי ?  את ההכרות עם אסטרולוגיה התחלתי במרכז לרפואה משלימה בתל אביב דרך קורסים. מהר מאוד הבנתי שכדי ללמוד אסטרולוגיה צריך ללמוד הרבה יותר ואת החומר כולו למדתי מספרים  בחו'ל שכן בארץ אין את המידע הזה מתורגם כלל.

כיום אני לומדת באופן קבוע על תפיסת העולם ההודית דרך התבוננות והיא שכנעה אותי שאסטרולוגיה מייצגת נאמנה את הפסיכולוגיה  של האדם בצורה מהפכנית ומדהימה. 

מהו ייעוץ אסטרולוגי-אנרגטי? תהליך משותף של הבנת הכוחות הנפשיים במפה האסטרולוגית עם התבוננות קדימה על מגוון האפשרויות הקיימות. במקביל זיהוי  כוחות הגוף שהוא המגנט הענקי שלנו. איזו מציאות אנחנו מייצרים בתת מודע? ומה שאפשר לעשות עם זה?

התחומים אותם למדתי : הילינג , אסטרולוגיה ( מערבית והודית) ,קרניו סקראל, נומרולוגיה וקינסיולוגיה חינוכית, קלפי תת מודע , תקשור תת מודע ועוד 

 

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    מפה אסטרולוגית, מפת כוכבים אישית, ניתוח עתיד, גופנפש אסטרולוגיה ,הילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש, ייעוץ והכוונה ,עתידות, לימודי אסטרולוגיה כוכבים,מזלות   

 

​