גלית, מתגוררת בשדמות דבורה גליל תחתון עוסקת, לומדת וחוקרת את אנרגיית גוף האדם, אסטרולוגיה וכוכבים ריפוי מקור והילינג  משנת 2000. 

משלבת קריאה אסטרולוגית של הכוכבים האישיים עם קריאה אנרגטית של הגוף: ההילה, התת מודע.חיה לפי אורח חיים של גוף נפש כלומר הבנת הנפש על יד הגוף.

משלבת אסטרולוגיה הודית קרמתית עם אסטרולוגיה מערבית מתקדמת ונומרולוגיה.

 

מאמינה שניתן לרפא את הגוף בעזרת המוח אך לשם כך חייבת להיות מיומנות גבוהה ועבודה קבועה שלנו על הבנת הגופנפש שלנו

 

החלטתי לשלב מפת כוכבים אישית  עם  הילינג בדרך שבה אני הכי מאמינה וזה שהגורל משאיר לנו הרבה עבודה אחרי כל בחירה. אנו בוחרים ומתקנים כל פעם מחדש ובכך מפתחים את המודעות שלנו ומגלים את העצמי המלא שלנו.

כאשר מפה אסטרולוגית מצביעה על מוגבלות מסוימת או גורל מסוים אני מרגישה את ההד בתוך הגוף כהילרית ויודעת שיש מה לעשות תמיד - לרפא את הכאב.   חלק גדול שאינו משנה את השיעור הנרחב והקרמתי שלנו או את התיקון  אלא מלמד אותנו שיש כוח נוסף ביקום מלבדנו  ויחד אתו הכוח שלנו בתוך הכוח הגדול יותר של היקום.

יש לנו מאגר תכונות, כישורים, יכולות ופגמים והם הגורל. מה נעשה אתם תלוי בבחירה שלנו והיום יש כל כך הרבה אפשרויות.

איך למדתי ?  את ההכרות עם אסטרולוגיה התחלתי במרכז לרפואה משלימה בתל אביב דרך קורסים. מהר מאוד הבנתי שכדי ללמוד אסטרולוגיה צריך ללמוד הרבה יותר ואת החומר כולו למדתי מספרים וופרים בחו'ל שכן בארץ אין את המידע הזה מתורגם כלל.

כיום אני לומדת באופן קבוע על תפיסת העולם ההודית דרך התבוננות והיא שכנעה אותי שאסטרולוגיה מייצגת נאמנה את הפסיכה של האדם בצורה מהפכנית ומדהימה. 

מהו ייעוץ אסטרולוגי-אנרגטי? תהליך משותף של הבנת הכוחות הנפשיים במפה האסטרולוגית עם התבוננות קדימה על כל האפשרויות הקיימות. זיהוי הכוחות הללו בתוך הגוף להבנה של המגנט הענקי שהוא הגוף שלנו. איזו מציאות אנחנו מייצרים בתת מודע? ומה שאפשר לעשות עם זה.

התחומים אותם למדתי : בדרכי  העמקתי במספר תחומים: הילינג מאזן , אסטרולוגיה ( מערבית והודית) ,קרניו סקראל, נומרולוגיה וקנסיולוגיה חינוכית, קלפי תת מודע ועוד קורסים משלימים שאנני עוסקת בהם בייעוץ אך לומדת אותם  :   רפלקסולוגיה,  פאנג שוואי אנרגטי

 

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    קואוצ'ינג,אימון אישי אסטרולוגיה והילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש,ייעוץ והכוונה ,לימודי אסטרולוגיה,מפה אסטרולוגית   

,קואוצ'ינג, אימון אישי,ליווי, תמיכה   יעוץ אישי

​