לא רק גורל אלא גם בחירה חופשית 

 

"אם תפתח את עצמך לגורל ותהיה חלק ממנו תהיה אחד עם אלוהים".

אנשים מפחדים מהגורל ומאסטרולוגיה. אבל פחד סוגר אותנו ויוצר תהליך הפוך  לדרך שבה קורים דברים כך שבעצם לא תוכל להכיל כלום ובעצם אין לך ידע אלא רק פחד .אלוהים נוכח בכל דבר ומה שקורה יכול להיות רק אלוהים והוא עצמו ונוכל רק להתחבר לאמונה שחשוב שנדע על עצמינו יותר.

נשים שהן באופן טבעי בעלות הידע הכי גדול עלולות להיסגר מפחד וכך אין להן מושג לאן הולכים החיים למרות שהן מחוברות רוחנית לירח שהוא "יודע כל" 

כל מי שמגיע לקריאה אסטרולוגית מבין שישנו כוח נוסף ותכנית מוקדמת שקובעת חוקים בסיסיים בחיינו, נתיב מסוים שנולדנו לתוכו בדרך כלל לפחות 75% ממה שקורה בחיינו.

הנתיב שלנו פה מוביל אותנו למוות שאחריו יהיה לנו הכי טוב. הכי טוב הוא לא מה שמתחייב עבורנו פה בהווה אלא הכי טוב לאחר מותנו. זוהי הקרבה שנדרשת מאיתנו ומיוצגת על ידי השמש. שמש , הנשמה,היא כוכב אכזרי במובן הזה מפני שהיא לוקחת מאיתנו דברים או מקריבה אותם לטובת העצמי הגבוה לאחר מותנו.

אנו לא אמורים  לחיות רק בגבולות  הגורל. רק 75% מהגורל שלנו כתוב ,השאר 25% הנותרים הוא הרצון עצמי. האסטרולוג הטוב ביותר יוכל לנבא לא יותר מ 75% מהמפה. 100% של ה 75% נועד לקרות בחייך. פעמים רבות אנשים חושבים שהם בוחרים ברצון החופשי כשבעצם הם פועלים לפי התכנית כאשר את הרצונות שלנו קובעת השפעתו של כוכב זה אחר.

כיצד אנו משלשים את הבחירה החופשית ומשפרים את חיינו?

 

הרצון החופשי עבור אנשים הוא יציאה מההרגלים הנראים במפה. אם אדם עוקב אחרי תכניות החיים הם הופכים כולם לגורל והאדם אינו משתנה. אם תמיד אגיב בכעס ואתעצבן מול בעיות מסוימות ולא אשתנה, הגורל שלי לא ישתנה גם הוא.

 

כדי להשתמש ברצון החופשי עלינו לדעת איך לחיות ואיך להתנהג מחוץ לתבנית המותנית שלנו. שימוש ברצון חופשי יכול להביא לדברים מופלאים.  לכל מאמץ שתעשה לשיפור ועשיית הדבר הנכון, היקום ואלוהים ישלשו  ויטפלו בשלושה דברים נוספים. זה יתרחש אם תנהג ב100% את ה 25% הנותרים של הרצון החופשי להתעלות מעל האינסטינקט או היצר שלנו למול הרצון החופשי כדי לשפר את חיינו.

השמש והירח וחמשת האלמנטים אש אדמה אויר מים ואתר מקבילים  לחמשת החושים: אתר-ריח,אש-ראיה,מים-רגש וכו'

כל מה שנברא הוא בעזרת חמשת האלמנטים המייצגים את כל המערכות. מערכות אלו עובדות יחד.

כל השרשרת משתנה אם רק שיניתי גורם אחד. אם אני אשפר את סגנון הדיבור שלי יבינו אותי טוב יותר , יהיו לי מערכות יחסים טובות יותר וכן הלאה. ההתנהגות שלנו היא פרי של חמשת האלמנטים. בסופו של דבר נקבל 100% פתרון. כל פעם שנעשה את הדבר הנכון נגדיל את הרצון החופשי ונעצים את עצמינו פי כמה.

החושים מתארים את חיינו. הכוח לפעול הם השמש והירח, אלו הם כוכבי הרצון. כשמדובר בשינויים אנו משתמשים בשמש והירח. אלו הם הכוכבים אשר מעלים את כל שאר המפה.

שמש- היא  הנשמה, הרצון של אלוהים וחוזקה במפה הוא הקשר שלנו אליה.

ירח-  אנחנו, הרצון של האגו. המוח. היכולת לנתח מטרות,המוח שבנו. בתוך המוח יש את החיים הנפרדים מאלוהים והרעיון של חיים נפרדים. הירח הוא ישות נפרדת שחיה ולא כחלק ממשהו גדול יותר. אגו. כתוצאה מכל זה הירח הוא חולה אהבה- מחפש בכמיהה לקשר בגלל תחושת נפרדות עזה זו. האגו תמיד סובל מהנפרדות שלו . השמש והירח הם אלו שיכולים להפעיל את 25% של הרצון החופשי.

מתי נדע מתי זה רצון השם או האגו?

רצון השם הוא רצון חופשי שעובר בתוך האגו הנפרד.

אם אתה חושב על מה שאתה רוצה לעשות, זהו האגו .רצון האגו אומר שאתה הולך בתבנית של הגורל שלך. ואם התבנית קשה תסבול ואם לא אז יהיה לך טוב. הזדהות עם האגו שלנו זה השליליות והנפרדות שגורמת כאב. המטרה היא לתת לרצון השם לעבור דרכינו. כשנעשה זאת 25% יקחו אותנו למקום הטוב ביותר.

כיצד נעקוב אחרי רצון השם, כיצד "נהרוג את הרצון הקארמתי, התבניתי ?

כוח האגו הוא הירח. אגו הירח הנפרד לא יכול לשנות את הגורל. את הדרך הרוחנית. האגו הוא נפלא כי הוא הערך עצמי, הדימוי העצמי . הוא מיצג את הכוח החזק ביותר בתוכנו ,האיש החזק ביותר. המיומן. 

במציאות איך נוותר על האני, איך נפנה מקום לשמש?

מנטרה- כשאני לא יכול ומוותר ופונה לאלוהים דרך צליל וקול .

חסד- תרומה ונדיבות. גם כשאני רעב ואני נותן מעצמי תרומה אני נותן מהכוח שלי להישרדות אני מוסר את הכוח שלי לאלוהים בתרומה שלי. לפחות 10%.

תפילה- אנו מוותרים על הכוח שלנו ומוסרים אותו לאלוהים. נותנים לשמש לזרום בתוכנו.

כשאנו מחפשים שינוי זה בעצם  אי קבלת השם. שינוי הוא החלפת אשליה אחת בשנייה. אין הבדל בין בריאות למחלה ברמה העמוקה. כי כל מה שמולי הוא אלוהים. ההסכמה מורידה מהנטל של הגורל  .אנשים רוחניים מקבלים כל מציאות בכל רמה ואין עבורם הבדל כך שאין צורך לשנות דבר.

מאמץ עצמי הוא שינוי המודעות של האני. כוח הרצון שלנו לשנות את מה שאנו  לא אוהבים ומאמצים אני חדש. ל"הרוג את האגו". אני עקשן וחסר סבלנות ובשל כך אין לי חברים ואין לי סיכוי לאהבה. זה האני של האדם שהוא מכיר ויודע. אבל אם אנו לא אוהבים את האגו שלנו נשנה אותו על ידי זה שנהיה נחמדים כל פעם וננהל את הזמן שלנו נעים מול כולם. שינוי המודעות בכוח הרצון החופשי יאפשר לאגו חדש לצמוח ולהתפתח.

 

תמיד כשנהרוג את האגו ונשתמש ב25% נקבל את יתרת ה75% . הגורל הוא 99% תוצר של התנהגות. אם אתה בודד סביר להניח שברוב המקרים אתה אשם בזה  זו התנהגות שלך .  כל כוכב שיוצר תחזית זה אפשרויות מצטברות כתוצאה של התנהגות, כל בחירה נכונה , שונה תשנה את גורלך.

ראש וזנב דרקון במפה הם אירועים כל כך חזקים של קארמה שקשה מאוד לשנות אותם. הם סיכום של כל ההתנהגויות שלך, חמשת האלמנטים. הם מאוד אינטנסיביים ומאוד גורליים. שאר הכוכבים מיצגים את ההתנהגות שלנו ותוצאתה.

אם אתה לא אוהב את הגורל שלך זה זמן להעריך את ההתנהגויות שלך כדי לשנות את המציאות, לשנות את האגו לטובת אחד חדש.

הבחירות הן אלה אשר יוצרות את המציאות שלנו . חמשת האלמנטים נותנים לנו את הכוח לבחור דרך חמשת החושים ,השערים לעולם . חמשת האלמנטים הם גורל מולו אנו עובדים ויוצרים מאמץ עצמי של תודעה שתוביל אותנו בסופו של דבר להבנה עמוקה יותר וקבלת החיים.

מאמר מאת ארנסט ויליאמס

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    מפה אסטרולוגית, מפת כוכבים אישית, ניתוח עתיד, גופנפש אסטרולוגיה ,הילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש, ייעוץ והכוונה ,עתידות, לימודי אסטרולוגיה כוכבים,מזלות   

 

​