מזל טלה
טלה
מזל שור
שור
מזל תאומים
תאומים
מזל סרטן
סרטן
מזל אריה
אריה
מזל בתולה
בתולה
מזל מאזניים
מאזניים
מזל עקרב
עקרב
מזל קשת
קשת
Show More

המזל שלך אמור להאיר לך פנים אבל אם לא תכיר אותו כיצד תדע ללכת בשביל שהכין עבורך?

השמש היא הכוח הכי חזק בגלקסיה שלנו משפיעה דרך 12 פילטרים שהם בעצם שלבי החיים המוכרים של האדם : תינוק מיומו הראשון ועד לגיל הזקנה ומעבר לעולם הבא: לידה, ילדות, בגרות ועוד. זהו הצד הרוחני של המזלות.

למשל טלה שמסמל את פריצת הדרך והלידה של תינוק לעולם חדש ומרהיב ובהמשך האומץ תמיד להתחלות חדשות ודגים שזוכה בחופש הרוחני הגדול מכולם אבל גם  הילד שזקוק לחופש הדמיון והעולם הפנימי.

אז למה לא כולם מאושרים ?

אותם המזלות שהם שלבי התפתחות שונים הם בעולם החומר תולדה של הטבע שמורכב  מארבעה יסודות שונים :

אויר- אדמה-מים-אש

כל שלושה מזלות מייצגים נטייה אנושית מסוימת שתואמת את היסוד שהיא שייכת אליו ומתאימה לשלב ההתפתחות של המזל.

אש- טלה, אריה, קשת- כוח החיים המיסתורי שמרים אותנו ועוזר לנו  לפעול במרץ בא מהאש.  הנטייה האנושית של מזלות האש לפעול דורשת אומץ , אינטואיציה, אמונה ועוד ואלו כוחות חשובים עבור מזלות אלה  אשר משרתים אותם היטב.

מים- סרטן, עקרב, דגים - נטייה לכניעה ושינויים רגשיים. מזלות המים הם חומר כנוע וכך גם הרגשות שלנו לעומת מציאות שנתקלנו בה.. אנחנו מגיבים ברגש גם לסרט שאינו אמיתי. כוחם של מזלות המים הוא ברגישות שלהם לאחר במידה ואינם עסוקים במסתוריות העולמות הפנימיים או פשוט בעצמם.

אדמה- שור, בתולה, גדי -  בנאי הארץ באופן מטאפורי אך לא רק מטאפורי. הסבלנות מאפשרת להם לבנות לטווחים ארוכים מאוד הם אנשי הרציונל, אבל גם הנתינה ומוכשרי עשייה של כל מזל בדרכו.

אויר - תאומים , מאזניים , דלי- הרוח מניעה חפצים כשהיא חזקה וכך גם אנשי התקשורת. אויר הוא תקשורת, חשיבה ומנטליות. מזלות האוויר משתמשים בכישרון הזה ובעניין שזה יוצר בחייהם כדי  להגשים ולהצליח.

מיקום השמש אחת משבעה כוכבים קובע את המזל העיקרי אבל לכולם יש באופן זה או אחר כל יסוד  דרך הכוכבים האחרים.

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    מפה אסטרולוגית, מפת כוכבים אישית, ניתוח עתיד, גופנפש אסטרולוגיה ,הילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש, ייעוץ והכוונה ,עתידות, לימודי אסטרולוגיה כוכבים,מזלות   

 

​