קשת- האיש והאמונה 

כשהמש במזל קשת היא מדגישה את האמונה שיש לאדם ומשם בא כוחו.

בעזרת כלי הנשק שלו מנסה בן מזל קשת להגיע למטרה מסוימת ובמטרה זו להוכיח את האמונה שלו. הקשתים הם מזל של התמקדות על משהו במרחק. קדימה לעתיד. תכניות. החץ תמיד ירצה מטרה להתמקד בה ,להתביית על משהו שהוא מאמין בו.

הוא תמיד ירצה להוכיח לעצמו או למישהו אחר את האמת הפנימית שלו ממנה נורה החץ


חלק גוף- שרירי ישבן-זה נותן הרבה כוח לרוץ, ללכת אל המטרה. נותן את הכוח לרגליים. בטעות אנו חושבים שהירכיים הן אלו הדוחפות העיקריות אך לא כן הוא. הירכיים ששייכות למזל גדי המזל הוא זה שעושה את העבודה. אולם לא משנה כמה נעבוד קשה התוצאות יגיעו מהישבן, מהאמונה ולא מהעשייה עליה אין לנו יכולת לשלוט. אנו יכולים לעבוד קשה כל חיינו ולא להגיע לפרי ולא לתוצאות. עם אמונה המאמץ תמיד יישא פרי. כך גם הירכיים אשר מפעילות מאמץ אבל המנווט החשוב הוא הישבן שנמצא מאחור, כמו הזנב האחורי של בעלי החיים.


מזל זכרי-פעיל ואקטיבי ביותר לכן צריך להיזהר בעשייה שלו כי יש הרבה תוצאות למי שפועל הרבה. מצד שני אם משהו לא בסדר והוא מרגיש לא טוב , אם יעשה מעשה נכון המצב ישתפר

 מזל "אכזרי"- תמיד עסוק במטרה שלו ולא רואה שום דבר אחר , אין לו זמן להיות נחמד לכולם. אמנם הקשת בהיותו נשלט על ידי  כוכב יופיטר המעצב אותו רבות הוא עדיין אדם פתוח מאוד השואף להתרחב, ללמוד. פילוסוף של החיים וזה פותח אותו לאנשים. הרבה פעמים השילוב של קשת במקומות בולטים במפה מביא לאהבה לספורט מתוך התקדמות הגוף .

אם אתה מזל קשת ללא אמונה אז השמש שלך או הנשמה זקוקים לעזרה. השמש נעלמת וכך האמונה בגלל גורמים אחרים שחוסמים אותה אבל היא שם, ממתינה לאמונה שלך שתאיר את דרכך. 

השמש מניעה באופן מאוד חזק את הגוף כי היא אש אינסופית. קשת אוהב להימצא בחברה, אוהב ספורט אוהב להיות בתנועה כמו האש שרוקדת ללא הפסק. 

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    מפה אסטרולוגית, מפת כוכבים אישית, ניתוח עתיד, גופנפש אסטרולוגיה ,הילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש, ייעוץ והכוונה ,עתידות, לימודי אסטרולוגיה כוכבים,מזלות   

 

​