בתולה- נערה  לא בהכרח בתולה  אבל לפני בגרות, בדרך כלל תהיה גם בתולה.רעיון הבתוליות נובע מהמקום שבו אנחנו עדיין לא ספגנו מאף אחד את האנרגיה שלו ואנחנו רק אנחנו בלי הזרע שמבחוץ-טוהר עצמיות.

הבתולה דואגת יותר לדברים הפיזיים כמו שעושים הילדים, עבורה אין תבניות חשיבה  לחשוב בהגיון, אידיאלים גבוהים,צדק ועוד  או נכון או לא נכון אלא דברים כהווייתם,בתולה מסמלת טוהר, לא צריך להגיע לשום מקום כדי למצוא את אלוהים, הוא בכל מקום.

 

הסמל של בתולה- קונדליני, הקשר המיני הראשון מופיע בגיל זה דרכו החיים מתגלים ונוצר הרבה סבל שמוכר לבתולה, סבל שנוצר מהזיווג בו אנחנו כבר לא ילדים , רק אנחנו

חלק גוף- מעצם העצה ועד הירכיים. עצם העצה בגב התחתון שכואב הרבה פעמים

מזל של עיכובים וקשיים,עבודה קשה וטיהור המעיים שמנקים את הגוף. כל כוכב במזל בתולה סביר שיסבול ממחלה. אזור רגיש ומועד למחלות. המעי הגדול נפגע ראשון והוא סימן לבריאות לקויה. לכן חובה להבין שאלוהים הוא הכול. ולהיפתח לקבלה. זה תנופה לרוחניות מאוד גבוהה והצלחה.

מזל נשי/עדין-רגוע, אוהב להינות ממה שיש לו ,להינות מהרגע, יש לו זמן ליופי של דברים,ייפגע יותר מאחרים, לא פוגע במעשיו אבל יכול לרוקן אנשים מסביבו כאשר לכוד ברגשות שלו או בבעיות שלו. אוהב לעזור ולתת שירות, להיות יעיל במה שהוא עושה.

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    מפה אסטרולוגית, מפת כוכבים אישית, ניתוח עתיד, גופנפש אסטרולוגיה ,הילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש, ייעוץ והכוונה ,עתידות, לימודי אסטרולוגיה כוכבים,מזלות   

 

​