סרטן- רגשות

 

הרבה שיעורים למזל סרטן שפותח צוהר לעולם המים והרגשות  הלא יציבים והפכפכים

כאשר אנו מעלים מחשבות בראשינו  ההתנהלות היא מהרגשות. שלב הסרטן בודק כיצד  אנו מרגישים כלפי אותם רעיונות .לפי זה נדע אם הם טובים או לא. בשביל זה, צריך להיות בהקשבה לעולם הפנימי המון ולרגש.

תחת מזל זה אנחנו מתמודדים עם  שינויים גדולים ,הקרמה שלנו לוקחת אותנו הרחק מהרחם החוצה  לעולם חדש, לטובת צמיחה , לא להיתקע במקום. סרטן עושה את זה בדרך כלל על ידי תנועה ומעבר למקום חדש, נסיעה לחו'ל היא אופיינית אבל לא רק.

סרטן הוא  גם המזל שמאוד תומך ועוזר לאנשים אחרים להתפתח כי בתוכו הוא מזל יוזם בנמצא תמיד בתנועה רגשית.

הירח  שהוא כוכבו של הסרטנים  מסמל שינוי צורה   צמיחה והתפתחות , התמלאות והתחדשות.ירח הוא היכולת להתמלא ולהתרוקן ולהתמלא מחדש. האם את יכולה להתרטקן ולהתמלא מחדש. התמלאות רגשית אבל לא רק, גם ידע.  ירח חלש  הוא אדם שמאוד קשה לו לקבל הזנה , להתמלא, , וכך גם לגדול ולהתפתח בחייו

 הירח  הוא בעצם "אני" - החלק המודע שלנו, ה"אני" שלנו זה קודם כל הירח. שמש היא מודעות נשמה שפתוחה להרבה מאוד ערוצים. ירח הוא אישי, הוא רגש. שכל  הוא לא רגש ולא אישי. אנחנו מתחילים להרגיש אנדוידואלים  וייחודיים  כשהרגשות עולים האגו, לטוב או לרע. הירח הוא יחיד ובודד בעולם כשהשמש היא מודעות על , נשמה שמחוברת לכולם. אבל בני האדם עם גוף משלהם הם ייחודיים כמו הירח קודם כל. 

 

בסרטן, המודעות לנפרדות היא גדולה , האדם מרגיש חזק יותר את הלבד. בגלל  הנפרדות הזו הם  זקוקים  להמון  אהבה , תשומת לב וחיבור. לכן סרטנים מאוד רוצים חברה וביטחון וסרטן לבד הוא סרטן בודד .

 

הירח עוזר עם  האינטואיציה הנשית והידע האוניברסלי ומעניק לבעליו את החיבור לידע הזורם ביקום . ירח חלש יוכל פחות להתחבר לידע ולאינטואיציה העמוקה למרות קיומה וזה ידרוש ממנו או ממנה תרגול רוחני. הירח הוא אנרגיה  פתוחה ומקבלת  ומאפשר גמישות והסתגלות לחיים.


חלק גוף- חזה, מרכז החוויה הרגשית. נשימות עמוקות או עצירות נשימה,איך אני מרגיש לגבי רעיון מסוים והאם הוא שווה שינוי בחיים.

 

זהו מזל נשי/עדין-רגוע, אוהב ליהנות ממה שיש לו וליהנות מהרגע, יש לו זמן ליופי של דברים,יפגע יותר מאחרים, לא פוגע במעשיו אבל יכול לרוקן אנשים מסביבו כאשר לכוד ברגשות שלו או בבעיות שלו.
בעדינות שלו אוהב לתמוך באחרים ולראות אותם מתקדמים ומתפתחים

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    מפה אסטרולוגית, מפת כוכבים אישית, ניתוח עתיד, גופנפש אסטרולוגיה ,הילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש, ייעוץ והכוונה ,עתידות, לימודי אסטרולוגיה כוכבים,מזלות   

 

​