התאומים במקור המדויק יותר הם בעצם הזוג- האישה עם הנבל והאיש עם האלה.

הרס ובנייה, דואליות,כפילויות, הפכים, המוח השלם

תקשורת היא שלב של מזל תאומים אבל לא הערך הפנימי המהותי שלו אלא  ההכרה בדואליות של החיים- אלוהים הוא הכל, טוב או רע. הגבר והאישה גם כן מראים לנו שאלוהים הוא הכל, גם חיים וגם מוות , הרס ובנייה, גם אכזריות וגם עדינות, כל ההפכים כולם. הכפילות הזו יוצרת מרחב שמאפשר לתאומים את היכולות שלו. הוא שולט ביד רמה בעולם החומר ומסוגל לעשות וליצור יותר מכולם בעזרת הכוכב המנהל אותו- מרקורי. התובנה הבסיסית הזו על החיים היא קבלה עמוקה של החיים ולכן גם הגשמה נרחבת שלהם.

הכישרון , ההתעוררות של המוח האנושי מתרחשת במזל זה. לכולנו מזל תאומים במפה שלנו אולם רק למזלות התאומים זורחת השמש במזל זה. כשרון ויצירה הם המנהל וההשראה. לכן לעתים נדמה שתאומים לא מתעסקים בדברים עמוקים ולכן פחות מוכשרים לכך , זוהי הכללה גסה וכל בן מזל תאומים יכול לבחור אחרת.

 

 החלק של תאומים האחראי על הניהול של החיים מחייב לחשוב  בכפילויות לא קלות לעתים. ומאחר ושמש במהות שלה היא אחריות אישית , דרך כפולה היא לא משהו שיהא רגילה לו, שמש אוהבת לעבוד בנתיב אחד בלבד כי נתיב אחד הוא חכם יותר ובדוק יותר להצלחה משניים. תאומים תמיד חשים עומס גדול מאוד בחיים בשל המצב הזה בדיוק.

לכל מזל יש חלק בגוף לו הוא אחראי ואשר חלק גוף זה בדיוק מסביר לנו טוב את התפקיד של המזל והיכולות והחובות שלו.

תאומים אחראי על חלקי הגוף-ידיים, צוואר, כתפיים. הידיים- הדברים שאינם אינסטינקט אלא רצון חופשי ויצירה . הצוואר מאפשר להסתובב לצדדים ולחפש אפשרויות בחיים,תמיד יש עוד דרך החוצה

תאומים הוא אנרגיה "זכרית". הוא פעיל ואקטיבי יותר ולכן גם צריך להיזהר יותר בעשייה שלו ובתוצאות הקרמה שלה אבל גם  פותר בעיות על ידי עשייה אם משהו לא בסדר הוא יעשה מעשה והמצב ישתפר. לעומת מזל נשי אשר חייב להמתין לשינוי שיקרה לטובתו ואין זה בשליטתו.

"אכזרי"כי הוא עסוק מנטלית ופנוי רק למה שמעניין אותו. אם לא יעניין אותו, ילך, יתנתק. רק אם הוא מתעניין הוא חם וכייפי

לקבלת שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450, שלוחה1 ואחכ שלוחה 2. (מ.פנים)מתקבל טלפונית או בכתב

    מפה אסטרולוגית, מפת כוכבים אישית, ניתוח עתיד, גופנפש אסטרולוגיה ,הילינג                 

אפיקים חדשים, אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה אישית ,מפה אסטרולוגית אישית   מודעות עצמית ,הגשמה  ,  גוף ונפש, ייעוץ והכוונה ,עתידות, לימודי אסטרולוגיה כוכבים,מזלות   

 

​